Zwroty i reklamacje

 

Zwroty produktów

1. Konsumentowi w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964, przysługuje prawo do odstąpienia od Umowy sprzedaży zawartej na odległość bez podania przyczyny zwrotu.
2. Zwrotu można dokonać informując Sprzedawcę o swojej decyzji poprzez złożenie stosownego oświadczenia oraz odesłania Produktu w ciągu 14 dni od jego otrzymania.
3. Takie oświadczenie może zostać wysłane:
– pocztą tradycyjną wraz ze zwracanym Produktem na adres: Orna 8 87-134 Zławieś Mała
– pocztą elektroniczną na adres: kontakt@mamaniabook.pl
4. Możesz skorzystać z formularza odstąpienia od umowy. Skorzystanie z niego jest tylko zaleceniem, a jego niewykorzystanie nie stanowi o nieważności odstąpienia.
5. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje w odniesieniu do umowy:
• w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, personalizowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb,
• w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu,
• o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.
6. W przypadku odstąpienia od umowy, zwrot otrzymanych przez Sprzedawcę płatności nastąpi w ciągu 14 dni od złożenia oświadczenia odstąpienia od umowy oraz otrzymania zwracanego Produktu fizycznego, przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wskaże inne rozwiązanie.
7. Zwrot Produktu fizycznego następuję na koszt Konsumenta.
8. Produkt nie musi być opakowany w oryginalne opakowanie, ale musi być zabezpieczony do wysyłki, aby nie uległ uszkodzeniu lub ubrudzeniu podczas transportu.
Szczegółowe informacje na temat odstąpienia od umowy znajdziesz w Regulaminie

 

Reklamacje produktów

1. Konsumentowi w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964, przysługuje prawo do złożenia reklamacji w oparciu o rękojmie, jeśli zakupiony Produkt okaże się wadliwy.
2. Szczegóły dotyczące rękojmi Sprzedawcy za wady regulują przepisy Kodeksu cywilnego.
3. W przypadku kiedy Kupujący stwierdzi wadę Produktu, powinien poinformować o tym fakcie Sprzedawcę, określając jednocześnie swoje roszczenie związane ze stwierdzoną wadą lub składając oświadczenie stosownej treści.
4. Takie oświadczenie może zostać wysłane:
– pocztą tradycyjną wraz ze zwracanym Produktem na adres: Orna 8 87-134 Zławieś Mała
– pocztą elektroniczną na adres: kontakt@mamaniabook.pl
5. W celu jego złożenia Kupujący może skorzystać z formularza reklamacyjnego.
6. Zaleca się podanie przez Klienta w opisie reklamacji następujących informacji:
• okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady,
• żądania sposobu doprowadzenia Produktu do zgodności z Umową sprzedaży lub oświadczenia o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy sprzedaży,
• danych kontaktowych składającego reklamację.
7. W przypadku otrzymania niekompletnej reklamacji, Sprzedawca wezwie Klienta do jej uzupełnienia pod rygorem pozostawienia reklamacji bez rozpoznania.
8. O rozpatrzeniu reklamacji i jej wyniku Sprzedający powiadomi Klienta w wiadomości wysłanej na adres poczty elektronicznej lub korespondencyjny, podany przez Klienta w reklamacji, w terminie do 14 dni.

Szczegółowe informacje na temat reklamacji znajdziesz w Regulaminie

GOOGLE

Klienci o mnie

Martyna Brzezińska
Martyna Brzezińska
29/08/2022
Książeczka zakupiona u MamAnia Book zachwyca od pierwszej strony! Starannie wykonana, bardzo estetyczna w każdym szczególe. Miły kontakt ze sklepem, szybla realizacja. Bardzo serdecznie polecam!
Ola Luczak
Ola Luczak
12/08/2022
Serdecznie polecam, Pani Ania tworzy przepiękne książki. Świetna jakość, detale jak i przemyślane ćwiczenia. Dodatkowo jestem wdzięczna za ekspresowe wykonanie 🙂
Katarzyna Pardo
Katarzyna Pardo
12/08/2022
Z całego serca polecam książeczki. Są bardzo starannie wykonane, widać że włożone zostało w nie dużo serca i pracy. Córka jest zakochana ? wszystko dopracowane w każdym calu. Kontakt z właścicielką bardzo dobry, super komunikacja jeśli chodzi o projekt książeczki. Szybka realizacja zamówienia ?
Karolina Strzyżewska-Tużnik
Karolina Strzyżewska-Tużnik
09/08/2022
Ksiazeczka sensoryczna dla dziecka, wykonana bardzo starannie, z dokładnością i profesjonalnie, z dbaloscia o szczegoly, bardzo dobrze dobrane kokory i faktury, przez co ksiazeczka jest "super sensoryczna" (np. guziczki sa roznego koloru, wilkosci i faktury; tlo jest dobrane pod temat karty, ładne, spokojne kolory, zapiecia odpowiednie dla malych raczek); dodatkowo rzepy bardzo dobrze sie odczepiaja, maluszek jest bardzo zainteresowany, szczegolnie polecamy memorki 😉 - kontakt i realizacja tez profesjonalna; jestesmy bardzo zadowoleni, polecam, ocena 5!
Bartosz Ejmond
Bartosz Ejmond
31/07/2022
Książeczka zachwyciła obdarowanego 🙂 - Wykonanie Super - Obsługa Super - Wysyłka w umówionym terminie Zdecydowanie polecam MamAnia Book
Natalia B.
Natalia B.
15/07/2022
Bezproblemowy kontakt. Miła obsługa. Szybkie ustalanie szczegółów i ekspresowa realizacja;) Książeczka piękna; żywe, ładne kolory, staranne wykonanie Bardzo bardzo polecam !! 😉
Radosław Groński
Radosław Groński
11/07/2022
Bardzo polecam - książeczka jest nie tylko piękna, ale też bardzo szybko wykonana i wysłana.
Halina Dynowska
Halina Dynowska
03/07/2022
Książeczki pięknie wykonane ?
Margot N.
Margot N.
01/07/2022
Przepiękna książeczka, wykonana ze starannością. Świetna jakość, przystępna cena i szybka realizacja. Polecam!!
Magdalena Nowak
Magdalena Nowak
29/06/2022
Bardzo polecam książeczki MamAnia! Świetna jakość, przemiła i szybka obsługa. Dzieci są zachwycone a zabawa przy okazji rozwija wyobraźnię i motorykę małą.

Newsletter

Zdobądź rabat na pierwsze zamówienie

Kontakt

Chcesz zamówić Quiet Book dla swojej pociechy! Z chęcią pomogę! Odpowiem na każde pytanie. Doradzę. Wykonam! Skontaktuj się ze mną poprzez formularz zgłoszeniowy.

kontakt@mamaniabook.pl
tel. 698-647-662

© 2022 All Rights Reserved

Projekt i realizacja CAROLINE MEDIA